درباره اسپادان آهن

با اسپادان آهن بیشتر آشنا شوید

شرکت اسپادان آهن که از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در بازار آهن به صورت رسمی آغاز نمود، اکنون بعنوان یک برند شناخته شده در زمینه فروش آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، محصولات مفتولی، قوطی و پروفیل، لوله و انواع ورق گالوانیزه، روغنی، رنگی و سیاه در بین فعالین این حوزه مطرح می باشد.

تامین متریال کارخانجات لوازم خانگی و قطعات یدکی خودرو از مهم ترین بخش های فعالیت شرکت اسپادان آهن بوده و همچنین این شرکت نقش پررنگی را در اجرای پروژه های ساختمانی در طی سال ها فعالیت خود ایفا نموده.

همکاری مستقیم با کارخانجاتی چون فولاد سبا، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسین اهواز، فولاد کاویان و سایر کارخانجات تولید ورق در ایران، این مجموعه را بعنوان مجموعه ای بزرگ و کامل در حوزه انواع ورق آهنی در بازار مطرح کرده است.

شرکت اسپادان آهن اکنون با بیش از ۸۰ پرسنل در مقاطع مختلف فولادی، روزانه پاسخگوی درخواست های زیادی در زمینه تامین آهن آلات برای پروژه های عمرانی و ساختمانی بوده و سایت این شرکت به آدرس Sabafoolad.com نیز پذیرای روزانه هزاران بازدید کننده آنلاین می باشد.

در اختیار داشتن شبکه پخش آهن آلات مزیت دیگری است که در کنار سایر مزایای خرید آهن آلات از اسپادان آهن پیش روی مشتریان محترم است. سفارشاتی که پرداخت آنها به تایید واحد حسابداری برسد، بلافاصله در اختیار انبار مجموعه جهت آماده سازی و ارسال به مقصد قرار می گیرد.

در حال حاضر انبار شرکت اسپادان آهن دارای مساحتی بالغ بر ۱۷۰۰ متر مربع و در حال توسعه تا مساحت ۵۰۰۰ متر مربع بوده که با تجهیزات کامل مکان مناسبی برای نگهداری سفارشات مشتریان در بهترین شرایط قبل از ارسال می باشد.

سفارشاتی که در انبار اسپادان آهن موجود نباشند، مستقیما از درب نزدیکترین کارخانه ذوب آهن برای مشتری ارسال شده که این مورد باعث کاهش هزینه های ارسال بار می شود. همکاری ما با اکثر کارخانجات فولاد کشور، دلیلی است برای رضایت حداکثری مشتریان مجموعه فولاد سبا.

این شرکت به صورت تخصصی در حوزه خرید و فروش انواع ورق فولادی به صورت رول و شیت (فابریک) و در اندازه های مختلف خصوصا با آنالیز های ST52 و ST37 در حال سرویس دهی به شرکت ها و کارخانجات لوازم خانگی و تولید کنندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

بخش انفورماتیک بصورت لحظه ای در حال رسد بازار بوده و کوچکترین تغییرات و نوسانات قیمت را بلافاصله در سایت و سایر کانال های ارتباطی خود قرار می دهد. این بخش فعالیت خود را از ساعت ۸ صبح آغاز و با بیش از ۵ نفر پرسنل تا ساعت ۱۸ بعدازظهر بدون وقفه به کار خود ادامه می دهد.

کاربران سایت روزانه می توانند از ساعت ۱۰ که اولین قیمت ها توسط کارخانجات ذوب آهن منتشر می شود، قیمت های روز را بصورت لحظه ای از طریق آدرس https://espadanahan.com یا جستجوی عبارت “اسپادان آهن” در گوگل و ورود به سایت، به شکل آنلاین مشاهده نمایند.

کارشناسان ما پاسخگوی تماس شما بوده و پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید میلگرد، ورق و سایر مقاطع فولادی از بازار، حتما با کارشناسان فروش اسپادان آهن مشورت نمایید. ما صمیمانه بهترین پیشنهادات خرید را با بهترین و مناسبترین قیمتها در اختیار شما مشتری گرامی قرار می دهیم.

 

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555